Of het programma van het Explore the North Festival, dat op 25 en 26 november in Leeuwarden plaatsvindt, zich echt onderscheidt van andere festivals valt misschien aan te vechten, maar fijn is dat programma toch zeker wel met onder anderen Gonzo (circus)-favorieten Akron/Family, I Am Oak, Jóhann Jóhannsson en Nils Frahm op het programma.
“Met de subtiliteit van een klassiek dirigent stuurt Jóhann Jóhannsson een strijkkwartet aan, waarbij hij zelf de muziek aanvult met computer en piano.” (GC#104)
“Klassiek geschoold sinds zijn zevende, coverde Nils Frahm op zijn twaalfde de Beatles, vervoegde hij later de indierockband Tripping The Light Fantastic, om vervolgens weer voor zijn oude liefde te kiezen: de piano. Maar ook aan de toetsen houdt de 29 jaar jonge Frahm van experiment en ruimte voor intuïtie.” (GC#105)
Meer info
Waar: Leeuwarden
Wanneer: 25 en 26 november 2011
Check www.explore-the-north.nl voor het volledige programma en tickets.
Reacties